Üye Girişi
 

Firmamız 

Havuzcular Derneği

Kurucu Üyesidir

Sektördeki 30. Yılımız

 
Anket
Şu anda herhangi bir aktif anket bulunamadı.
 
DİKKAT

Filtre kumu, filtre cam kumu, antrasit ve diğer filtrasyon medyalarının satışı 

filtre kumu değişimi, filtre ve ekipman montajı, tesisat tadilatı işleriniz uzman ekiplerimizle yapılır. 

Tuz klor jeneratörlerinde  (tuz klorinatörleri) en fazla marka - en uygun fiyat

En geniş ürün paleti 70 marka - 5000 den fazla ürün

Bizimle çalışarak zamandan ve maliyetten tasarruf edin

 
MARKALAR
 

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünleri yeniden satılabilirliği bozulmamış ise iade edebilirsiniz.

Dönemsel kampanyalar, yüksek indirimli spot satışlar, elektrikli ürünler,havuz suyuna sokularak denenmiş ürünler,montajı yapılmış her türlü ürün,içi açılmış montaj yerlerinde veya vidalarında çizikler olan ürünler ile etiketi,mührü,kilitli kapağı açılmış ürünler kesinlikle iade alınmaz.

İade ile uğraşmamak için önceden ihtiyacınızı net olarak belirlemeniz ve bizlere danışmanız sizlere ve bizlere kolaylık sağlayacaktır.Eğer daha önceden tecrübeniz yoksa havuzunuzun kapasitesini, hangi bölgede olduğunu, su kaynağını,kullanım amacını vs. ayrıntılı bilgileri bizlere mail ile göndererek bizlerden de görüş alabilirsiniz.Firmamız Havuzcular Derneği kurucu üyesi olup 26 yıllık sektör deneyimi ile sizlere doğru bilgi vermeyi taaahhüt eder.  

Siparişin iptali halinde, gidiş-dönüş nakliye ücretleri ve varsa banka tarafından kesilmiş ücretlerden sonraki kısmından %15 işlem bedeli ceza olarak kesilip kalan tutar 1 defada ödenir. Eğer nakliyesi yapılmamış ise; varsa banka komisyonları ve masrafları düşülerek kalan kısımdan %5 işlem bedeli ceza olarak kesilip kalan tutar 1 kerede iade edilir. Ödemeler aynı gün veya en geç ilk iş günü içinde yapılır. 

Ticari müşterilerden mutlaka İade Faturası ile iade kabul edilir.

Siparişlerin teslim şartları Mesafeli Satış Sözleşmesi maddesinde ayrıntılı olarak yer almakta olup,siparişler müşterinin rizikosunda nakledilir.