MARKALAR
 
ÖDEME

12 TAKSİT

( KENDİ TESLİMATLARIMIZDA )

KAPIDA ÖDEME

 

Firmamız 

Havuzcular Derneği

Kurucu Üyesidir

Sektördeki 27. Yılımız

 
DİKKAT

Filtre kumu , cam kumu , antrasit ve diğer filtrasyon medyalarının satışı 

filtre kumu değişimi, filtre montajı, tesisat tadilatı işleriniz uzman ekiplerimizle yapılır. 

Tuz klor jeneratörlerinde ( tuz klorinatörleri ) en fazla marka - en uygun fiyat

En geniş ürün paleti ; 70 marka - 5000 den fazla ürün

Bizimle çalışarak zamandan ve maliyetten tasarruf edin

 
Üye Girişi
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Anket
Şu anda herhangi bir aktif anket bulunamadı.
 

Korona Virüs Havuzdan Bulaşır mı ?

Coronavirus ( Covid-19 ) yüzme havuzu suyundan bulaşmaz. Yüzme havuzu eğer klorlu bileşiklerle doğru olarak dezenfekte edilmekte, yapılan ölçümlerde daima bakiye serbest klor ölçülüyorsa havuz suyunda virus, mantar ve bakteriler gibi mikroorganizmalar yaşayamaz. Klor bu tip canlıları oksidasyon ile yok eder.

Hastalık Korunma ve Kontrol Merkezlerine ( CDC Centers For Disease Control and Prevention ) göre Covid-19 havuz suları ile Spaların kullanımından dolayı insana bulaşabildiğine dair hiç bir kanıt yoktur. Havuz sularının standartlara uygun işletilmesi, kontrol, bakım ve dezenfeksiyonu ( klorlu veya bromlu bileşikler ile ) diğer virüslerde olduğu gibi Covid-19 virüsünü de yok edecektir.

Tabii azami dikkat ile dezenfeksiyonun bir zincir olduğu unutulmamalıdır. Sistemin kalbi olan filtre içleri mutlaka dezenfekte edilmeli, filtre içindeki kum miktarı ve kumun yapısı kontrol edilip eksilme varsa tamamlanmalı ya da tamamen yenilenmelidir.

Yürüme, güneşlenme alanları ve sezlonglar mutlaka dezenfektan ile streril hale getirilmelidir. Havuzlardan faydalanacak olan herkesin Duş alması sağlanmalı ve Ayak havuzlarının içinde mutlaka dezenfektan olmalıdır.

Sağlık Bakanlığının ve Bilim Kurulunun ısrarla söylediği sosyal mesafe şartları yerine getirilmelidir. Tesisten kaç kişinin faydalanacağı, aynı anda kaç kişinin suda olacağı, sezlonlar arası mesafeler, duş, wc, soyunma alanlarının kullanımı gibi bir çok önlem mutlaka alınmalı ve uyulması sağlanmalıdır. Tüm şartlar titizlikle yerine getirilerek insanları bedensel ve sosyal faaliyetlerini yerine getirilmesi sağlanmalıdır. Havuzcular Derneği Basın Bülteninden Derlenmiştir. 

Firmamızda el - ayak dezenfektanı ve başta klorlu bileşikler olmak üzere tüm havuz kimyasalların satışı yapılmaktadır.

Filtre kontrolleri ile kum ilavesi - değişimi işlerini uzman personelimiz ile yapmaktayız.

Firmamız Havuzcular Derneği kurucu üyesi olarak tüm kullanıcıları doğru bilgilendireceğini kabul etmiştir.

Sektördeki 27. yılımızda hizmetinizdeyiz.